Anna Rutkowska

W roku 2006 ukończyła Aktywne Studium Plastyczne Technik Teatralno-Filmowych o specjalizacji grafika projektowa. Następnie w roku 2011 ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Obecnie pracuje w Nottingham w UK w agencji marketingowej Spinning Clock. Posiada 8-letnie doświadczenie w zakresie projektowania graficznego, w tym projektowania stron internetowych i magazynów. Jest jedną z fundatorów „Deus Ex Machina” magazynu komiksowego publikującego twórców z Polski i świata m.in. Tony Sandoval i Ramon Perez.

Pracowała w TVP Kultura przy montażu zwiastunów telewizyjnych. Zawsze bliska była jej typografia i design. W swojej codziennej pracy zajmuje się głównie ilustracją, animacją i montażem. Jednym z bieżących projektów jest realizacja gier i zabaw (nie tylko wirtualnych) dla Disney Junior. Bierze udział w realizacji projektu rządowego Change4Life promującego aktywność i właściwą dietę dla dzieci.

Uwielbia rysować, a w wolnych chwilach zawsze więc szkicuje bądź maluje akwarele. Ostatnio zainteresowała się digital paintingiem.


Behance 

Blogspot 


Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat