Mikołaj Guziuk

Po ukończeniu studiów w Aktywnym Studium Plastycznym Technik Teatralno-Filmowych w 2005 r. wyjechał na Białoruś, gdzie do 2007 r. pracował jako grafik w studiu fotograficznym West Studio. Następnie przez rok był freelancerem, a przez kolejne dwa lata pracował po stronie klienta jako art director budując komunikację wizualną marki branży odzieżowej.

W roku 2010 podjął prace jako graphic designer w krakowskiej agencji interaktywnej SoInteractive. Miał okazje realizować projekty dla wielu znanych marek, m.in.: LOT, Śnieżka, Reporter, Mohito, Answear, Sorella, Comarch, Carlsberg, Media Markt, Cersanit czy Żywiec.

Trzy lata później objął w Warszawie stanowisko art directora w agencji interaktywnej OS3. Obecnie zajmuje się współtworzeniem i realizacją koncepcji kreatywnych dla klientów agencji. Specjalizuje się w digital interactive, mobile i BTL.


Strona

Portfolio

LinkedIn

FB


Używamy plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij komunikat