• 26.09.2017 15:00

Rozmowy rekrutacyjne do WSA/NSP

Miejsce: Warszawa, ul. Siennicka 6a

Uprzejmie informujemy, że ostatnie rozmowy rekrutacyjne na rok akademicki 2017/2018 do Wyższej Szkoły Artystycznej / Niepublicznego Studium Plastycznego odbędą się w dniu:

26 WRZEŚNIA 2017 (wtorek) od godz. 15:00.

Wolne miejsca w trybie stacjonarnym:

Specjalności: Malarstwo w scenografii (charakteryzacja), Kostium i rekwizyt sceniczny – tryb stacjonarny 2 wolne miejsca (dodatkowo uruchomione z racji dużego zainteresowania)

Specjalność: Obraz multimedialny – tryb stacjonarny: 4 wolne miejsca

Wolne miejsca w trybie niestacjonarnym:

Specjalności: Malarstwo w scenografii (charakteryzacja), Kostium i rekwizyt sceniczny – tryb niestacjonarny 3 wolne miejsca

Obraz multimedialny – tryb niestacjonarny: 3 wolne miejsca

Wszystkie osoby zainteresowane ww. terminem proszone są o kontakt z Biurem Organizacji Studiów za pośrednictwem poczty elektronicznej (wsa@wsa.art.pl) lub drogą telefoniczną (22 621 39 65). Godziny rozmów są umawiane indywidualnie z każdym kandydatem. Rozmowa rekrutacyjna ma na celu poznanie Państwa. Nie jest to sprawdzian wiedzy teoretycznej, a jedynie motywacji i predyspozycji do kierunku malarskiego i specjalności, którą Państwo pragną studiować.

Na rozmowę rekrutacyjną należy przygotować prace malarskie z użyciem np. farb, kredek. Należy przynieść minimum 3 prace w formacie 100×70 cm lub 5-6 prac w formacie 50×70 cm. Dodatkowo na rozmowę można przynieść rysunki oraz wszelkie inne prace artystyczne własnego autorstwa, w formie materialnej bądź elektronicznej. Prosimy o przygotowanie przede wszystkim prac z obserwacji – martwa natura, model lub pejzaż.

Osoby chętne, które chcą podejść do rozmowy rekrutacyjnej a nie mają możliwości wzięcia udziału w ww. terminie, zapraszamy do skorzystania z drugiej opcji, jaką jest rozmowa przez Internet. Zachęcamy do kontaktu z Biurem Organizacji Studiów w przypadku wyboru takiego właśnie trybu przejścia rozmowy rekrutacyjnej.

Serdecznie zapraszamy.

• 19.08.2017 12:00

Bezpłatne warsztaty malarsko-rysunkowe dla kandydatów

Miejsce: Warszawa, ul. Siennicka 6a

W dniu 19 sierpnia 2017 r. zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podjąć naukę w Wyższej Szkole Artystycznej lub Niepublicznym Studium Plastycznym na bezpłatny warsztat z malarstwa i rysunku, gdzie będzie można przygotować prace niezbędne na rozmowę rekrutacyjną do WSA i NSP.

Warsztaty odbędą się w godzinach 12:00-15:00 w pracowni rysunku i malarstwa w siedzibie Uczelni. Zapraszamy do udziału także tych, którzy potrzebują profesjonalnej porady oraz korekty wykonanych już prac.

Zapisz się już dziś. Przejdź bezstresowo przez proces rekrutacji i poznaj nas bliżej!

Wszystkich informacji udziela Biuro Organizacji Studiów Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie.
    Siedziba:
    ul. Siennicka 6a

tel: (22) 621 3965

Serdecznie zapraszamy!

• 23.05.2017 17:00

Dzień otwarty w WSA

Miejsce: Warszawa, ul. Siennicka 6a

We wtorek, 23 maja 2017, o godzinie 17:00 zapraszamy na Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie.

Spotkanie rozpoczniemy wykładem wprowadzającym, Władze Uczelni opowiedzą o strukturze kształcenia, odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości, przedstawimy ofertę dydaktyczną, opowiemy o studiach licencjackich, podyplomowych, o indywidualnej ofercie nauczania, oraz zaprezentujemy zasady rekrutacji.

Po części merytorycznej rozpocznie się część warsztatowa podczas której, wszyscy zainteresowani będą mieli okazję porozmawiać ze studentami oraz wziąć udział w warsztatach z efektów specjalnych FX oraz warsztatach z makijażu beauty w wykonaniu studentek II roku.

Na zakończenie zapraszamy na wspólne zwiedzanie Uczelni, pokażemy Państwu nasze pracownie i sale wykładowe.

Będzie można poznać tajniki naszej pracy.

Spotkania indywidualne mają na celu rozbudzenie i pogłębianie wyobraźni wszystkich zainteresowanych.

19:00 – zakończenie Dnia Otwartego.

www.wsa.art.pl

tel./fax. +48 / (22) 621-39-65

Zapraszamy serdecznie!

• 12.02.2016 12:00

Kobiety Polski Walczącej

Miejsce: Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie

Zespół twórców pracowni Sztuki Nowych Mediów Wyższej Szkoły Artystycznej w Warszawie pod opieką artystyczną reżysera Władysława Jurkowa i dr Roberta Manowskiego zrealizował projekt historyczny pt. Kobiety Polski Walczącej. W pracę nad projektem zaangażowali się m.in. wykładowcy Wyższej Szkoły Artystycznej Rafał Witecki oraz Tomasz Woźniak.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.